OLD-TIMER RALLY

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how z oblasti prípravy a organizácie rally historických vozidiel pripravujeme pre sezónu 2022 novú stotinovú rally - regularity event. Viac informácií zverejníme začiatkom roka 2022

RALLY HISTORICKÝCH VOZIDIEL

V roku 2019 sme ako pionieri začali s rally pravidelnosti historických vozidiel (old-timer rally) Strážov Classic, po vzore zahraničných podnikov, a stáli sme pri zrode súťažného seriálu Pohár historických vozidiel, organizovaným Združením Zberateľov Historických Vozidiel SR – národným orgáonom FIVA. V oblasti organizácie a zabezpečenia podujatí pre veteránistov máme dlhoročné skúsenosti z pôsobenia vo vedúcich štruktúrach Veterán Klubu Manín.

Pre organizátorov podujatí zabezpečujeme tvorbu propagačných materiálov, roadbookov – šípkových itinerárov v platných štandardoch medzinárodnej organizácie FIVA pre súťaže "regularity event" a inventár pre závody pravidelnosti. Zabezpečujeme tiež časomeračskú technológiu, vrátane nášho systému on-line priebežných výsledkov. Spoločnosť METZKER GROUP zaisťuje aj časomeračské služby pre závody historických vozidiel a kompletný consulting a management v oblasti organizácie old-timer rally.

Naše služby v oblasti veteránov zahŕňajú aj prenájom historických vozidiel na rôzne účely, najčastejšie na svadby a iné udalosti.


RALLY MATERIÁLY

Pre organizátorov podujatí veteránskeho športu ponúkame kompletné inventárne vybavenie potrebné na zabezpečenie podujatia v kategórii rally pravidelnosti, spĺňajúce platné štandardy súťažného seriálu Pohár historických vozidiel. Zaisťujeme potrebné označenia úsekov, časové ukazatele i zaškolenie časomeračov. Ďalej zabezpečujeme výrobu všetkých dokumentov pre posádky v elektronickej aj printovej podobe – od propozícii, itinerárov (roadbookov), doplnkových tlačovín ako napr. bulletin eventu, vrátane grafického vyhotovenia, prostredníctvom nášho vydavateľstva.


ČASOMIERA

Zaisťujeme komplexný systém zberu časových údajov súťažných posádok v rôznych technických úrovniach, od jednoduchého zberu údajov v celých sekundách až po presné údaje v stotinách, určené primárne pre stotinové rally. Okrem zariadení poskytujeme aj služby časomeračov na podujatiach historických vozidiel s on-line výsledkami počas priebehu súťaže.


EVENT-MANAGEMENT A KONZULTÁCIE

Radi by ste zorganizovali veterán zraz či závod pravidelnosti, ale neviete ako na to? Alebo chcete posunúť laťku vyššie a z priemerného zrazu, ktorých je takmer plný kalendár, vytvoriť jedinečné podujatie s konkurenčnou výhodou? Naše dlhoročné skúsenosti v príprave a organizácii týchto podnikov sú k dispozícii – či už ako poradenstvo pri organizácii alebo môžete samotnú prípravu podujatia zveriť nám a my zaistíme pre Vás od ekonomických rozpočtov akcie cez materiálno-technické vybavenie až po kompletný management podujatia s cieľom macimálnej spokojnosti účastníkov s čo najvyššou úrovňou, podľa Vašich požiadaviek.