RENOVÁCIA A SERVIS MOTOCYKLOV

Spoločnosť METZKER GROUP, vo svojej vedľajšej činnosti, ponúka jedinečnú službu pre všetky motocykle vyrobené v Považských strojárňach a ich pobočných závodoch – od servisných prác po kompletnú renováciu motocykla čí zákazkovú renováciu motocykla "na kľúč". Pre motocykle a mopedy poskytujeme aj každoročný servis a ku každému motocyklu pristupujeme s najväčšou starostlivosťou.Renovačné a údržbové stredisko zaručuje, že Váš motocykel bude v tých najlepších rukách. Nielenže sme "zapálení" pre považskobystrické motocykle a mopedy, ale stáli sme pri ich zrode na rysovacích tabuliach Vývoja Motorových Vozidiel Považských strojární. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a priamej účasti sa radíme medzi uznávaných odborníkov v oblasti histórie, údržby a renovácie týchto motocyklov i mopedov. Starostlivo pristupujeme ku všetkým aspektom údržby a zachovania originality a presného historického stavu motocykla – pretože jedinečné motocykle si zaslúšia jedinečnú starostlivosť.


ZHMOTNENIE SNA
​Váš klasický motocykel – splnenie sna? Pomôžeme Vám tento sen zhmotniť. Či už motocykel potrebuje odbornú opravu, opravu niektorých častí, vrátane prinavrátenia do správneho historického stavu, alebo chcete z nepojazdného a nekompletného nálezového stavu vytvoriť exponát, ktorý akoby len dnes zišiel z výrobného pásu Motocyklovej výroby Považských strojární – sme tu pre Vás. Po renovácii získava motocykel Certifikát o  renovácii motocykla, vrátane fotografickej dokumentácie renovácie.

MOTOCYKEL "NA KĽÚČ"
Radi by ste si splnili svoj sen vlastniť plne funkčný motocykel z  Považských strojární, ale nedisponujete motocyklom na renováciu alebo nemáte záujem zháňať daný typ?  Práve pre Vás je vhodná služba renovácie motocykla, resp. jeho zákazková výroba z originálnych dielov. Na základe Vami zvolených kritérií z nášho katalógu motocyklov získame vybraný motocykel, ktorý kompletne zrenovujeme do stavu, akoby ste si ho kúpili ako nový v podnikovej predajni či Mototechne. K motocyklu obdržíte kompletný fotografický záznam z renovácie, certifikát o renovácii motocykla a v prípade záujmu zaistíme na motocykel zvláštne evidenčné číslo typu "H". 

Know-how odborníkov na značku a veľké nadšenie pre kultúru autenticity sú jedinečnými predpokladmi pre kvalitnú prácu a presnú historickú hodnotu vozidla. 


REFERENCIE
Naše renovačné práce nájdete v podobe motocyklov u viacerých súkromných zberateľov, ale aj v zbierkovom fonde Vlastivedného múzea v Považskej Bystrici v podobe motocyklov "na kľúč", pre ktoré vykonávame aj konzultačné a archívno-bádateľské služby pre motocyklový fond.

ZÁKAZKOVÁ VÝROBA NÁHRADNÝCH DIELOV
Jedným z doplnkových programov spoločnosti METZKER GROUP je zákazková výroba špeciálnych – bežne nedostupných náhradných dielov vo vyhotovení technickom i materiálovom podľa originálnej dokumentácie. Sortiment súčiastok nie je štruktúrovaný a konečná cena výrobku je kalkulovaná individuálne. Z dôvodu zamedzenia výroby replík a znehodnocovania originálnych motocyklov, najmä malokusových sérii či prototypov, má firma výlučné právo výrobu daných dielov odmietnúť. V prípade otázok na možnosť vyrobiť požadovaný diel a výslednú cenu, nás jednoducho kontaktuje na firma@metzker.sk.